KONSULTACJE

INDYWIDUALNE

Dostępne tylko w tym czasie - wykorzystaj aktualną sytuację na doradztwo, które poprawi skuteczność Twoich działań lub pozwoli dobrze je zacząć.

5 na 5 z 449 opinii po szkoleniach

Konsultacja indywidualna z Piotrem Chmielewskim, CEO Social Media Now.

Przeprowadzona przez intuicyjną platformę.


Dlaczego warto >>

CO BĘDZIEMY OMAWIAĆ

Twoje dotychczasowe działania na Facebooku i Instagramie - zarówno płatne, jak i bezpłatne. Wszystko co ma wpływ na skuteczność.

Pomysły na akcje, posty, kampanie które zwiększą zaangażowanie i przełożą się na efekty biznesowe.

Optymalizacja kampanii płatnych: lepsze cele reklamowe, grupy docelowe, kreacje reklamowe.

Wszystko ze 100 procentowym nastawieniem na poprawę sytuacji finansowej Twojej firmy - konkrety, które przekładają się na sprzedaż.

KILKA PRZYKŁADOWYCH TEMATÓW

Rozpoznawalność. Pozyskiwanie nowych klientów - post "ponadczasowy". Co napisać, jak i czemu opublikować go ze wsteczną datą, jaki format wybrać, czemu warto promować przez kilka celów i wykluczyć wszystkich którzy znają już firmę.

Pozyskiwanie fanów. Czy pozyskiwanie fanów ma w obecnej sytuacji sens (konkretne dane i statystyki). Jak szybko i tanio rozbudować społeczność. Post na polubienia promowany przez kilka celów reklamowych. Przykłady postów, które zwiększyły liczbę fanów z 0 do 3500.

Zasięg. Kilkanaście narzędzi i aplikacji, które spowodują, że Twoje posty będą lepiej przyciągać uwagę - wpłynie to na zasięg i na obniżenie kosztów. Skuteczne sposoby na zwiększenie zasięgu postów. Pomysły na posty generujące wartościowe zaangażowanie.

Formaty postów. Dopasowanie formatów do Twojej branży, plus pomysły na akcje np. posty, które powodują zwiększenie liczby wartościowych wiadomości w Skrzynce odbiorczej, generują kontakty od potencjalnych klientów albo znacznie taniej kierują do strony www. Publikowanie bezpłątnych postów przez Menedżera reklam.

Targetowanie. Usunięcie najczęstrzych błędów w ustawianiu grup docelowych i dobór właściwych: czemu nie wolno wybierać kilku zainteresowań na raz i czemu koniecznie trzeba stworzyć kilka różnych grup w każdej kampanii. Jak zweryfikować czy wybrane zainteresowanie pozwala docierać do odpowiednich klientów (bardzo ważne).

Analiza. Lepsze mierzenie efektów działań płatnych i bezpłatnych: ustawienie konwersji niestandardowych (kolumn informujących, które kampanie przełożyły się na sprzedaż), narzędzie Atrybucja (pozwalające porównać efejty działań na FB i w Google'u) oraz facebookowe ankiety badające wpyw kampanii na opinię o marce.

Messenger. Marketing konwersacyjny z wykorzystaniem programu Chatfuel: przykłady i pomysły na działania, które częściowo zautomatyzują rozmowę z potencjalnym klientem w tym wiadomości powitalne, quizy, konkursy.

Są to tematy przykładowe.


Wybierzemy je i dostosujemy w zależności od branży, poziomu zaawansowania i Twoich potrzeb.


Osoby mniej zaawansowane mogą skupić się np. tylko na pomysłach na posty bezpłatne, a osoby bardziej zaawansowane tylko na analizie konta reklamowego i optymalizacji dotychczasowych kampanii reklamowych.

Reklama. Akcje reklamowe, które wielokrotnie zwiększają sprzedaż w sklepach internetowych - wprowadzone i zweryfikowane podczas obecnego kryzysu, w minionym miesiącu.

JAK TO DZIAŁA

Szkolenie odbywa się z podziałem na miasta, ze względu na późniejszą możliwość współpracy pomiędzy firmami działającymi w regionie.

korzystanie z kamer laptopów, w jakości HD, wraz z dźwiękiem wysokiej jakości.

Konsultacja indywidualna trwa godzinę, odbywa się w terminie wybranym przez Ciebie. Do rozmowy wykorzystujemy intuicyjną platformę, która umożliwia:

udostępnienie ekranu z wieloma funkcjami ułatwiającymi współpracę.

dyskusję, interakcję, zadawanie pytań i bezpośredni kontakt

Wirtualne spotkanie daje możliwość skonsultowania dotychczasowych działań i wypracowania nowych pomysłów, bez wychodzenia z domu.

Całą konsultację (obraz i dźwięk) nagramy i przekażemy Ci po zakończeniu (będzie dużo szczegółów, wskazówek i pomysłów, więc warto je mieć).

DLA KOGO

Zapraszamy szczególnie:

Osoby, które odpowiadają za działania e-marketingowe w firmach (tych mniejszych i tych większych), instytucjach państwowych i organizacjach pozarządowych.


Przedsiębiorców, właścicieli firm, którzy chcą prowadzić działania samodzielnie, wyznaczyć zakres obowiązków pracownikom lub lepiej rozumieć się z firmą prowadzącą dla nich działania na Facebooku.


Pracowników agencji reklamowych i osoby, które świadczą usługi związane z marketingiem na Facebooku, dla swoich klientów.

Warto obejrzeć: "O algorytmach, demokracji i reklamie na Facebooku - kulisy szkolenia Facebook & Instagram Pro"

PROWADZĄCY

Piotr Chmielewski - "Facebook Certified Planning Professional", "Facebook Certified Buying Professional"


Piotr Chmielewski jest założycielem agencji Social Media Now (http://SocialMediaNow.pl), specjalizującej się w kampaniach reklamowych na Facebooku i Instagramie.


Doradca i szkoleniowiec: od 2010 roku przeprowadził ponad 600 dni szkoleniowych dla kilku tysięcy osób.


Jako jeden z nielicznych w Polsce, posiada oba oficjalne facebookowe Certyfikaty potwierdzające kompetencje: "Facebook Certified Planning Professional" i "Facebook Certified Buying Professional".


Ma ogromne doświadczenie dydaktyczne, będące efektem 8 lat pracy szkoleniowej. Potrafi prowadzić zajęcia w sposób ciekawy, atrakcyjny dla Uczestników i - przede wszystkim - skuteczny.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KONSULTACJĘ?

KROK 1:

Wybierz dogodny termin konsultacji z kalendarza obok. Następnie wprowadź wymagane dane w celu potwierdzenia terminu.

WYBIERZ TERMIN:

KROK 2:

OPŁAĆ KONSULTACJĘ:

Dokonaj płatności za konsultację, klikając w żółty przycisk "zapisz się".


Po zaksięgowaniu wpłaty prześlemy mailowe potwierdzenie terminu wraz z linkiem do zaplanowanego spotkania na platformie i instrukcją obsługi.

ZAPISZ SIĘ

*Płatności można dokonać również przez FV pro forma. Napisz do nas na adres: szkolenia@socialmedianow.pl

KOSZT KONSULTACJI

Płatności można dokonać również przez FV pro forma. Napisz do nas na adres: szkolenia@socialmedianow.pl

RABATY: Przy zakupie większej liczby godzin, przyznajemy rabat. Jeśli wybierzesz 2h konsultacji, otrzymasz 10% rabatu, jeśli 3h i więcej - 15%.

Czas konsultacji: 1h (60 minut).

Miejsce konsultacji: platforma ZOOM (po ustaleniu terminu, przesyłamy link do zamkniętego spotkania).

W cenie konsultacji, nagranie wideo z całej rozmowy.

1297zł

netto + VAT

Wybierz termin konsultacji

Cena za konsultację:

BONUS:

Konsultacja indywidualna z Piotrem Chmielewskim, CEO Social Media Now. Przeprowadzona przez intuicyjną platformę.

Chcę się zapisać >>

Social Media Now Piotr Chmielewski

ul.Sukiennicza 8/79, 31-069 Kraków

NIP: 521-325-37-79